Potrzebujesz pomocy z projektem? Sprawdź kto może Ci pomóc!

Środa, 14 marca 2018

W celu umożliwienia mieszkańcom Nowego Sącza przygotowania jak najlepszych projektów, wyznaczeni pracownicy Urzędu Miasta czekają na pytania od poniedziałku do piątku w godzinach od godz. 7:30 do 15:30.

Podstawowe pytania dotyczące budżetu obywatelskiego w roku 2018 prosimy kierować do Biura Obsługi Mieszkańca, mieszczącego się w sądeckim ratuszu (Rynek 1, 33-300 Nowy Sącz), pok. nr 9. Kontakt telefoniczny: 18 44 86 500. Adres e-mail: bo@nowysacz.pl

W przypadku pytań szczegółowych dotyczących zakresu działania poszczególnych wydziałów Urzędu prosimy kontaktować się bezpośrednio z niżej wymienionymi pracownikami:


Wydział Architektury i Budownictwa
Maria Lechowicz - inspektor: adres e-mail: mlechowicz@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 628
Mariusz Tworek - inspektor: adres e-mail: mtworek@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 659

Wydział Edukacji
Marcin Gajos - inspektor: adres e-mail: mgajos@nowysacz.pl, tel. 18 44 90 689

Wydział Geodezji i Mienia
Krzysztof Kurzeja - dyrektor Wydziału: adres e-mail: kkurzeja@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 710
Jolanta Wilczewska - inspektor: adres e-mail: jwilczewska@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 700
Rafał Stokłosa - inspektor: adres e-mail: rstoklosa@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 721

Wydział Gospodarki Komunalnej
Marek Kościsz - kierownik Referatu Komunalnego: adres e-mail: mkoscisz@nowysacz.pl, tel. 18 444 21 66
Barbara Hotloś - kierownik Referatu Lokalowego: adres e-mail: bhotlos@nowysacz.pl, tel. 18 444 14 13

Wydział Inwestycji i Remontów
Wojciech Piętka - inspektor: adres e-mail: wpietka@nowysacz.pl, tel. 18 443 55 20
Maciej Buksa - inspektor: adres e-mail: mbuksa@nowysacz.pl, tel. 18 440 09 31

Wydział Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji
Małgorzata Szewczyk - podinspektor: adres e-mail: mszewczyk@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 772
Janina Szczygieł - podinspektor: adres e-mail: jszczygiel@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 771
Marcin Karcz - podinspektor: adres e-mail: mkarcz@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 775
Bogdan Sekuła - inspektor: adres e-mail: bsekula@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 775
Urszula Górka - inspektor: adres e-mail: ugorka@nowysacz.pl, tel. 18 471 00 36
Klaudia Fałowska - inspektor: adres e-mail: kfalowska@nowysacz.pl, tel. 18 471 00 37

Wydział Ochrony Środowiska
Michał Chytła - podinspektor: adres e-mail: mchytla@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 752

Wydział Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych
Katarzyna Pasiut - inspektor: adres e-mail: kpasiut@nowysacz.pl, tel. 18 414 50 92

Wydział Spraw Obywatelskich
Rafał Tylka - inspektor: adres e-mail: rtylka@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 673

Wydział Wymiaru i Księgowości Podatków
Agata Oleksy - kierownik Referatu Wymiaru i Księgowości Opłat: adres e-mail: aoleksy@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 528
Anna Poczkajska - kierownik Referatu Księgowości Podatkowej: adres e-mail: apoczkajska@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 582

Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności
Zbigniew Filip - podinspektor: adres e-mail: zfilip@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 684
Dawid Kudełka - podinspektor: adres e-mail: dkudelka@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 682

Wydział Zdrowia i Opieki Społecznej
Grzegorz Chochla - dyrektor Wydziału: adres e-mail: gchochla@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 781
Anna Burnagiel - inspektor: adres e-mail: aburnagiel@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 780
Agnieszka Szeliga - inspektor: adres e-mail: aszeliga@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 787
Ewa Waligóra-Dobosz - inspektor: adres e-mail: edobosz@nowysacz.pl, tel. 18 44 86 786

 Wydział Komunikacji i Transportu
Robert Jopek- inspektor: adres e-mail: rjopek@nowysacz.pl, tel. 18 47 37 155

Zespół ds. Zarządzania Energią
Błażej Targosz- główny specjalista: adres e-mail: btargosz@nowysacz.pl, tel. 18 47 10 023

 Miejski Zarząd Dróg
ul. Wyspiańskiego 22, 33-300 Nowy Sącz, adres e-mail: sekretariat@mzdnowysacz.pl, tel. 18 442 79 67


Trwa składanie projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza 2019.
Złóż projekt na:
bo.nowysacz.pl

Jeżeli szukasz informacji na temat budżetu obywatelskiego: 2016 wejdź na: Archiwum 2016 || 2017 wejdź na: Archiwum 2017  || 2018 wejdź na: Archiwum 2018



Powrót